motoger

Rozrusznik Volkswagen Golf II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Rozrusznik Volkswagen Golf II FL
Rozrusznik Volkswagen Golf II FL

Sprzedawcy części do Volkswagen Golf:

części używane poznań
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
giełda części słomczyn
auto części warszawa
auto czesci zamienne
części moto2
giełda części
moto2.pl
giełda części śląsk
auto części gliwice
auto części
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
moto2
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
części używane opel
gielda czesci
auto szrot

Cena Rozrusznik Volkswagen Golf Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Volkswagen Golf i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Rozrusznik. Najtańsze części samochodowe w dziale Silnik. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-25 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Rozrusznik do Volkswagen Golf II FL jest wystawione do sprzedania. Oferent ma na stanie 8 sztuk tych części samochodowych. Cena Rozrusznik Volkswagen Golf II FL 2.2 1989 sedan. Tanio Rozrusznik Volkswagen Golf II FL 2.2 1989 sedan. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.2 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1992. Nadwozie w tym samochodziku to sedan i jest to auto producenta Volkswagen. Ten model Golf na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, II, II FL, III, IV, V, VI, VII, 4, 1 900.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie rozrusznik . Więc mogłem samemu naprawić swoje Volkswagen Golf wersja II FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Volkswagen Golf. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Słyszałem od mechanika że Volkswagen Golf to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Golf bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Volkswagen Golf. Kocham te samochody. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam rozrusznik do Golf. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem rozrusznik. Wszystko było na miejscu z rozrusznik nie było problemu wszystko sprawne Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Gdzie szukać rozrusznik najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Volkswagen Golf. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać rozrusznik. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Volkswagen Golf. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą rozrusznik w Volkswagen Golf. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić rozrusznik do Volkswagen Golf. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej rozrusznik. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części rozrusznik. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Volkswagen Golf na części.  


KONTAKT

tanio Rozrusznik Volkswagen Golf II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Rozrusznik Volkswagen Golf II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl